Archyvas

Paskelbimo data ir laikas: 2019-11-20 10:53
Skelbimo pavadinimas: Kvietimas į metinį renginį rangovams ir tiekėjams
Skelbimo tekstas:

Gerbiamieji,

siekdami užtikrinti efektyvų ir skaidrų investuojamų lėšų panaudojimą, š. m. lapkričio 28 d., 9:00 val. kviečiame Jus atvykti į „Lietuvos geležinkelių" įmonių grupės vykdomų projektų ir planuojamų pirkimų pristatymą rinkos dalyviams, kuris vyks Vilniuje, viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius", M. K. Čiurlionio g. 84.  Planuojama renginio trukmė – iki 2 val.

Pristatymo metu ne tik supažindinsime su 2019-2020 m. planuojamais skelbti konkursais bei pirkimo procedūromis, bet ir kviesime Jus išsakyti savo pasiūlymus, lūkesčius ir rekomendacijas, taip pat betarpiškai aptarsime pirkimų organizavimo procedūras bei darbo saugos reikalus.

Informuojame, kad vykdant patvirtintą ilgalaikę strateginių investicijų programą 2018-2030 m. periodu geležinkelių infrastruktūros plėtrai, saugumo užtikrinimui, modernizavimui ir pajėgumų didinimui planuojama skirti per 7 mlrd. Eur.

Siekdami pasirūpinti optimaliu patalpų paruošimu planuojamam renginiui, maloniai prašome apie savo dalyvavimą renginyje patvirtinti registruojantis žemiau nurodytojo formoje iki š. m. lapkričio 26 d.

Renginys vyks lietuvių kalba.

 

Registracija - https://forms.gle/gDxrSMkJ6LNvGVpEA

 

 

Kontaktai pasiteiravimui:

El. paštas: [email protected]

 

Lauksime Jūsų!

Pagarbiai,

AB „Lietuvos geležinkeliai"