« Atgal

Kvietimas į metinį renginį rangovams ir tiekėjams

Gerbiamieji,  

siekdami užtikrinti efektyvų ir skaidrų investuojamų lėšų panaudojimą, š. m. vasario 4 d., 9:00 val. kviečiame Jus dalyvauti „LTG Infra" vykdomų projektų ir planuojamų pirkimų pristatyme rinkos dalyviams, kuris vyks nuotoliniu būdu Planuojama renginio trukmė – iki 2 val.  

Pristatymo metu ne tik supažindinsime su didžiausių ir svarbiausių bendrovės vykdomų projektų eiga, 2021 m. planuojamais skelbti konkursais bei pirkimo procedūromis, bet taip pat kviesime Jus išsakyti savo pasiūlymus, lūkesčius ir rekomendacijas, betarpiškai aptarsime pirkimų organizavimo procedūras, teisės bei darbo saugos reikalus.  

Informuojame, kad vykdant patvirtintą ilgalaikę strateginių investicijų programą 2018-2030 m. periodu geležinkelių infrastruktūros plėtrai, saugumo užtikrinimui, modernizavimui ir pajėgumų didinimui planuojama skirti per 7 mlrd. Eur.  

Siekdami užtikrinti renginio transliacijos kokybę, maloniai prašome apie savo dalyvavimą renginyje patvirtinti registruojantis žemiau nurodytojo formoje iki š. m. vasario 3 d.  

Renginys vyks lietuvių kalba. 

 

 

 Kontaktai pasiteiravimui:

El. paštas: monika@ideaprima.lt  

 

Lauksime Jūsų! 

Pagarbiai, 

AB „LTG Infra 

 

 

Atnaujinta 2021-01-26