« Atgal

„LTG Link“ balandžio rezultatai: keliautojai grįžta į traukinius

Bendrovė „LTG Link", atsakinga už keliones traukiniais Lietuvoje ir užsienyje, apžvelgdama balandžio rezultatus, fiksuoja keleivių srauto augimą.

Balandžio mėnesį, nustojus galioti kelionių tarp savivaldybių ribojimams, keleivių srautas ėmė atsigauti. Po ribojimų panaikinimo, fiksuotas didesnis šuolis – savaitę po Velykų keleivių skaičius išaugo 20 proc. Bet šis pokytis suprantamas – iki švenčių bendrovė aktyviai skatino nekeliauti Velykiniu laikotarpiu: atsisakius nebūtinosios kelionės, netgi buvo grąžinama 100 proc. bilieto kainos. Po pirminio šuolio srauto augimas stabilizavosi ir keliaujančiųjų skaičius išsilaikė panašus – apie 70 tūkst. keleivių per savaitę.

Lyginant su praėjusių metų balandžiu, augimas apčiuopiamas: 2020-ųjų balandį traukiniais keliavo 96 tūkst. žmonių, 2021-ųjų balandį, preliminariais duomenimis, – 300 000. Visgi reikia nepamiršti, kad pernai pavasarį buvo pirmosios koronaviruso bangos pikas, kai keleivių skaičius krito virš 80 proc. Šis pavasaris – jau kitoks: apie virusą turime daugiau žinių, kitoks emocinis žmonių nusiteikimas.

„LTG Link", numatydama, kad nelikus judėjimo ribojimų, keleivių srautas grįš, dar kovo pabaigoje grąžino 41 traukinio reisą, sustabdytą dėl antrosios koronaviruso bangos. Šiuo metu bendrovė vykdo jau 75 proc. iki pandemijos buvusių vietinių reisų. Įmonė būtinąsias keliones užtikrino visos pandemijos metu – nors dalis reisų buvo optimizuoti, galimybė iš taško A nuvykti į tašką B išlaikoma per abu karantinus.

„LTG Link" pastebi, kad traukiniuose ir stotyse galioja sustiprinto saugumo priemonės: tarp keleivių išlaikomas atstumas, tiek jie, tiek aptarnaujantis personalas dėvi asmens apsaugos priemones; įlipant ir išlipant iš traukinio keleiviai raginami dezinfekuoti rankas – prie kiekvienų durų įrengti dezinfekcinio skysčio, skirto rankoms, dozatoriai. Patys traukiniai taip pat kasdien nuodugniai dezinfekuojami.

Bendrovė primena, kad apie visus pokyčius keleiviai informuojami internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt, „LTG Link" feisbuko paskyroje ir informacijos centro telefonu 8 700 55 111.

Atnaujinta 2021-05-12