« Atgal

Erdvių nuoma renginiams

AB „Lietuvos geležinkeliai" atveria išskirtines erdves    

                 muzikai,

                                idėjoms,

                                               susitikimams,

kad nuo šiol čia aidėtų ne tik traukinių dundesys

Visoje Lietuvoje esančios geležinkelio stotys, peronai, depai, konferencijų salės, administracinės patalpos gali būti naudojamos fotosesijoms, filmavimams, kultūrinėms bei socialinėms iniciatyvoms, privačioms šventėms, mugėms ir kitoms jūsų idėjoms.

Jei organizuojate renginį ir ieškote tam tinkamos erdvės, užpildykite šią formą.

Kontaktai pasiteiravimui: Elena Vasiliūnaitė, tel. +370 61102508, el. p. [email protected]

 

 

Pagrindinės erdvės:

(Taip pat jūsų renginiams gali būti naudojama bet kurio Lietuvos miesto geležinkelio stotis ar kita erdvė.)

Vilniaus geležinkelio stotis

Pagrindinė keleivių rūmų salė

330 kv. m

Nuo XIX amžiaus buvęs judėjimo ir traukos centras, šiandien, sparčiai atgimstančiame Vilniaus stoties rajone, neoklasicistinė erdvaus interjero salė tampa nebe tik vieta laukiant traukinio, bet ir erdve, kur skamba pianino muzika, skaitomos knygos ir kvepia kava.

Tai salė, skirta atviriems renginiams.

 

 

Lentvario lokomotyvų depas

450 kv. m

Istorinis pastatas XIX amžiaus viduryje projektuotas ir ilgus metus tarnavęs kaip lokomotyvų remonto dirbtuvės, šiandien veikia kaip daugiafunkcinis pasažas, kuriame gali vykti kultūros ir meno pasirodymai, bei uždari renginiai.

Kauno geležinkelio stotis

Pagrindinė keleivių rūmų salė

350 kv. m

Šviesi ir puošni atkurto autentiško interjero salė sukuria atmosferą, nukeliančią į  XX amžiaus pradžios laikus. Tai vieta, kurioje jauku būti ir susitikti.

Kasdien visiems atvira ir lankoma didžioji salė, su greta esančiomis mažesnėmis patalpomis, gali būti uždaroma ir virsti erdve, skirta privačiam renginiui.

Klaipėdos geležinkelio stotis

Pagrindinė keleivių rūmų salė

250 kv. m I a. salė; 200 kv. m II a. salė

Greta Klaipėdos senamiesčio esanti stotis, šiltuoju metų laiku atgyja, šurmuliuoja ir pritraukia į pajūrį atvykstančius poilsiautojus iš visos Lietuvos. Tai patogi erdvė Jūros šventei, koncertams ir kitiems renginiams.

 

TRAUKINIŲ NUOMA

Jeigu į renginio vietą norite vykti privačiu vagonu ar traukiniu, o gal net patį renginį organizuoti traukinyje, kreipkitės į Andžejų Keso, tel. +370 61405373, el. p. [email protected]