« Atgal

UAB "Geležinkelio tiesimo centras" transporto priemonių aukcionas Nr. 2021TVPC-30 (Sumažintos kainos)

Paskelbimo data ir laikas: 2021-11-15 14:19
Skelbimo pavadinimas: UAB "Geležinkelio tiesimo centras" transporto priemonių aukcionas Nr. 2021TVPC-30 (Sumažintos kainos)
Skelbimo tekstas:

UAB "Geležinkelio tiesimo centras" internetiniame aukcione www.evgauto.lt parduoda transporto priemones, esančias Šilėnuose ir Lentvaryje.

Dėl registracijos www.evgauto.lt susisiekite su Dariumi Tamašausku, tel. nr. +37068753353 arba el. paštu: [email protected]

Transporto priemones apžiūrėti galima susisiekus su Zbignev Boroško, tel.: 864078430 (Lentvaryje) arba Donatu Juntonen, tel.: 866529507 (Šilėnuose).

SVARBU: Nuo 2021 m. gegužės 1 d. Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymas nustato pareigą Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro nustatyta tvarka (Motorinės transporto priemonės ir jos priekabos nuosavybės teisės deklaravimo tvarkos apraše) deklaruoti įgytą ir perleistą nuosavybės teisę į transporto priemonę. Įgijus ar perleidus nuosavybės teisę į Lietuvos Respublikoje deklaruotą ar registruotą (turinčią suteiktą SDK) transporto priemonę, abi pirkimo-pardavimo sutarties šalys privalo pateikti įgijimo ir perleidimo deklaracijas per 5 darbo dienas nuo pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo. Pagal Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro patvirtintą tvarką apie įgytą nuosavybės teisę į transporto priemonę pirmasis privalo kreiptis transporto priemonės pirkėjas, o jam pateikus įgijimo deklaraciją – ją privalo patvirtinti transporto priemonės pardavėjas. 

Transporto priemonių pradines pardavimo kainas rasaite faile : „Parduodamų transporto priemonių sąrašas".

Pirkimo - pardavimo sutartis bus pasirašoma el. parašu.

„Aukciono dalyvavimo sąlygos: https://www.evgauto.lt/storage/evgauto-susitarimas-pdf.pdf

Sutartis bus pasirašoma el. parašu.

Dėl informacijos apie įsigyjimo eigą susisiekite su vadybininke Danguole Sotvariene, tel. +370 612 80 935, e-mail: [email protected]

 

Susiję dokumentai:
 Sutarties projektas
 Parduodamų transporto priemonių sąrašas
 Dalyvavimo aukcione sąlygos