« Atgal

LTG grupėje – skaidrumo standartai ir tiekėjams

AB „Lietuvos geležinkeliai" įmonių grupė – didžiausia Baltijos šalių geležinkelių įmonė, savo vykdoma veikla kurianti vertę ne tik pačiai grupei, bei ir visai Lietuvai. Atsižvelgdama į grupės akcininko, visuomenės, partnerių, darbuotojų ir kitų suinteresuotų šalių lūkesčius, grupė nuolat ieško būdų kaip padidinti grupės efektyvumą, konkurencingumą, tuo pačiu laikantis aukščiausių skaidrumo ir etiškumo standartų. LTG įmonių grupė kuria verslo aplinką, pagrįstą pagarba žmogui, sąžininga konkurencija, darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimo principais, aplinkos tausojimu, atsparumu korupcijai. Šie principai taikomi visoje tiekimo grandinėje ir bendradarbiaujant su tiekėjais.

Atsižvelgiant į tai, kad tiekėjų indėlis į sėkmingą LTG grupės veiklos vystymą yra žymus, grupėje patvirtintas Tiekėjo elgesio kodeksas, kurio tikslas – paaiškinti reikalavimus, kurių visuomet turi laikytis tiekėjai bendradarbiaujant verslo reikalais su grupe. Iš tiekėjų tikimasi, kad jie savo veiklą vykdys laikydamiesi taikomų teisės aktų reikalavimų, remdamiesi tarptautiniu mastu pripažintomis sutartimis, skatinančiomis valdyti neigiamą poveikį žmogaus teisėms, darbo teisėms, aplinkos apsaugai ir kovos su korupcija valdymui bei kitoms sritims, taip pat diegs atsakingo verslo praktikas atitinkančias LTG įmonių grupės tiekėjo elgesio kodekso gaires.

LTG įmonių grupė siekia vystyti tvarų bendradarbiavimą su tiekėjais, palaikančiais grupės skaidraus ir etiško verslo požiūrį.

Kviečiame susipažinti plačiau su Tiekėjo elgesio kodeksu.

Atnaujinta 2021-04-13