Архив

Gegužės 18-21 dienomis AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius Stasys Dailydka kartu su Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus vadovaujama delegacija lankėsi Kazachstane. Vizito metu dalyvauta dvišaliuose susitikimuose su „Kazachstano geležinkelių" prezidentu Askaru Maminu, bendrovių „KTZ Express", „Lokomotiv" ir Keden Transservice vadovais.

Susitikimų metu Lietuvos ir Kazachstano geležinkelių vadovai aptarė tarpusavio bendradarbiavimo klausimus ir eigą, pristatė savo pasiekimus, lankėsi geležinkelių objektuose. Taip pat buvo aptarti „Lietuvos geležinkelių" atstovybės Kazachstane steigimo, pristatymo, vystymo ir bendradarbiavimo klausimai.

Gegužės 21 d. Astanoje vyko tarptautinis transporto ir logistikos verslo forumas „Naujasis Šilko kelias".

„Dalyvavimas šiame forume yra puiki proga pristatyti Lietuvos pasiekimus transporto ir logistikos srityje – vystomus logistikos centrų projektus, esamos ir europinės vėžių vėžių integraciją, neužšąlančio uosto privalumus bei kitus gerosios praktikos pavyzdžius", – teigė S. Dailydka.

„Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius forume „Naujasis Šilko kelias" pristatė Lietuvos transporto ir logistikos infrastruktūros privalumus vystant pervežimus tarp Europos ir Azijos.

 

Обновлено 2015-05-25