Архив

AB „Lietuvos geležinkeliai" pradeda teikti naują paslaugą – nuo šiol bus galima vežti nestandartinių dydžių, negabaritinius, sunkiasvorius krovinius. Bendrovė sudarys tokio tipo krovinių krovimo į geležinkelių riedmenis bei tvirtinimo juose schemas. Šie kroviniai galės būti vežami ne tik Lietuvoje, bet ir Europos, NVS ar Baltijos šalių teritorijose.

Pasak „Lietuvos geležinkelių" Krovinių ekspedijavimo departamento „LG ekspedicija" direktorės Rimos Terminaitės, kompleksinis teikiamų paslaugų spektras, papildytas naujomis, klientų pageidautomis paslaugomis, leis konkuruoti rinkoje ekspedijuojant krovinius, kraunamus ir tvirtinamus taisyklėse nenumatytu būdu.

„Nuolat reaguojame į rinkos pokyčius, ieškome naujų galimybių ir stengiamės atsižvelgti net į įnoringiausių klientų pageidavimus. Tai ir lemia bendrovės, kaip logistikos lyderės, pozicijų tvirtumą tarp klientų Lietuvoje ir užsienio valstybėse. Šiuo metu, matyt, nėra tokio krovinių gabenimo būdo, kurio negalėtume jiems pasiūlyti", – teigė R. Terminaitė.

Didesnių gabaritų krovinių gabenimas – specifinė paslauga, reikalaujanti specialių žinių. Nuo 2009-ųjų „Lietuvos geležinkeliai" krovinių krovimo į geležinkelių riedmenis bei tvirtinimo juose schemų rengimo paslaugos neteikė, kadangi neturėjo darbuotojo, kuriam Valstybinė geležinkelių inspekcija tokią teisę būtų suteikusi. Šiuo metu toks darbuotojas bendrovėje dirba, jis yra išlaikęs visus reikalingus egzaminus ir gavęs pažymėjimą, suteikiantį teisę rengti minimas schemas.  

Обновлено 2015-02-25