Архив

Didžiausia Baltijos šalyse geležinkelio įmonių grupė „Lietuvos geležinkeliai" pradeda vertinti jai priklausančios bendrovės „Saugos paslaugos" strategines alternatyvas. Tuo siekiama užtikrinti efektyvų turto valdymą ir susitelkti į tiesiogiai su geležinkeliais susijusias veiklas.

„Visose grupės veiklose siekiame efektyviausio valdymo, tad vertinsime ir „Saugos paslaugų" veiklą. „Lietuvos geležinkelių" tikslas – kurti naudą valstybei. Siekdami šio tikslo ir vertinsime visas įmanomas alternatyvas", – sako „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

UAB „Saugos paslaugos" yra „Lietuvos geležinkelių" dukterinė bendrovė, įsteigta atskyrimo būdu reorganizuojant UAB „Gelsauga".

Baigus reorganizavimą, rugpjūtį „Saugos paslaugos" perims visas „Gelsaugos" apsaugos veiklos funkcijas. Šiuo metu įmonė užtikrina saugą daugiau nei 230 objektų, įskaitant ir strateginės svarbos objektus. Taip pat, įmonės specialistai rūpinasi apsaugos ir priešgaisrinių signalizacijų, vaizdo stebėjimo sistemų ir kitų apsaugos sistemų technine priežiūra. Į naująją įmonė bus perkelti ir daugiau nei 400 kvalifikuotų ir patyrusių saugos specialistų.

„Saugos paslaugų" strateginių alternatyvų vertinimu rūpinsis investicinės bankininkystės bendrovė „Alpha Advisors". Šiuo procesu siekiama, jog būtų nuodugniai ištirtos veiklos tęstinumo galimybės, galimas pardavimas ar kitokie sandoriai. Taip pat, siekiama, jog būtų užtikrinta sklandi įmonės veikla bei išlaikoma darbuotojų komanda.

 

Обновлено 2019-07-09