« Powrót

„LTG Link“ kovo rezultatai: nuosaikus keliautojų grįžimas

Keleivių vežimo traukiniais bendrovė „LTG Link" skaičiuoja, kad preliminariais duomenimis kovo mėnesį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, keliautojų srautas buvo 4,2 proc. didesnis.

Kovo pabaigoje bendrovė grąžino 41 traukinio reisą, sustabdytą dėl antrosios koronaviruso bangos. Reisai grąžinti, siekiant atliepti būtinųjų kelionių poreikius, tuo pačiu išlaikant saugius atstumus tarp keleivių.

„LTG Link" būtinąsias keliones užtikrino visos pandemijos metu – nors dalis reisų buvo optimizuoti, galimybė iš taško A nuvykti į tašką B išlaikoma per abu karantinus. Reisų skaičius keičiamas priklausomai nuo keliautojų srauto ir karantino ribojimų.

Bendrovė pastebi, kad traukiniuose ir stotyse galioja sustiprinto saugumo priemonės: tarp keleivių išlaikomas atstumas, tiek jie, tiek aptarnaujantis personalas dėvi asmens apsaugos priemones; įlipant ir išlipant iš traukinio keleiviai raginami dezinfekuoti rankas – prie kiekvienų durų įrengti dezinfekcinio skysčio, skirto rankoms, dozatoriai. Patys traukiniai taip pat kasdien nuodugniai dezinfekuojami.

„LTG Link" primena, kad apie visus pokyčius keleiviai informuojami internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt, „LTG Link" feisbuko paskyroje ir informacijos centro telefonu +370 700 55 111.

2021-04-13