« Powrót

Pradedamas „Gelsaugos“ likvidavimo procesas

„Lietuvos geležinkelių" grupės įmonei „Gelsauga" pradėtas likvidavimo procesas. Šis sprendimas priimtas siekiant išgryninti LTG bendrovių veiklas ir atsisakyti su geležinkeliais tiesiogiai nesusijusių veiklų.

Seniau ši bendrovė „Lietuvos geležinkeliams" teikė fizinės ir techninės apsaugos, pastatų valdymo ir valymo paslaugas. Siekiant didesnio efektyvumo, 2018 metais buvo nuspręsta šias paslaugas įsigyti rinkoje. Tuomet surengtą pastatų priežiūros ir valymo konkursą laimėjo šioje veikloje besispecializuojančios bendrovės, o pastatų apsaugos konkursą laimėjo geriausią kainą pasiūliusi „Gelsauga". Skaičiuojama, jog paslaugas įsigyjant konkursų būdu, sutaupoma apie 3 mln. Eur kasmet.

Visos su apsauga susijusios funkcijos ir darbuotojai vėliau buvo perkelti į naujai įsteigtą bendrovę „Saugos paslaugos", ši bendrovė toliau tęsia veiklą.

Tuo tarpu komercinės veiklos nevykdančią „Gelsaugą" buvo nuspręsta likviduoti. Joje dirbusiems žmonėms buvo pasiūlytos darbo vietos kitose LTG grupės įmonėse.

LTG grupės 2030-ųjų augimo strategijoje vienas pagrindinių numatytų veiksnių – efektyviai valdyti visas grupės bendroves ir taip pasiekti ambicingų veiklos rezultatų.

2020-11-05