« Powrót

Vadovas

Mantas Bartuška

Nuo 2016 gruodžio 16 d. AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius

Kontaktai

(+370 5) 269 2038


Šiuo metu eina pareigas

Mantas Bartuška yra bendrovės „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius, taip pat eina AB „Klaipėdos nafta" valdybos nario pareigas.

Ankstesnė patirtis

Savo profesinę patirtį M. Bartuška sukaupė audito, finansų ir vadybos srityse, dirbo konsultantu bendrovėse „BDO Auditas ir apskaita" bei „Ernst & Young Baltic". 

M. Bartuška ketverius metus (2010-2014 m.) vadovavo naftos produktų krovos įmonės „Klaipėdos nafta" Finansų ir administravimo departamentui, vėliau tapo bendrovės generaliniu direktoriumi ir ėjo šias pareigas ilgiau nei dvejus metus. M. Bartuškos veiklos laikotarpiu „Klaipėdos nafta" sėkmingai įgyvendino strateginį Lietuvai suskystintųjų gamtinių dujų terminalo projektą.

M. Bartuška taip pat trejus metus pirmininkavo energijos išteklių biržos operatorės UAB „Baltpool" valdybai.

2014 m. dienraščio „Verslo žinios" ir Finansų analitikų asociacijos rinkimuose M. Bartuška pripažintas Metų finansų vadovu. 2015 m. jam įteiktas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medalis.

Išsilavinimas

M. Bartuška Vilniaus universitete baigė Vadybos ir verslo administravimo bakalauro studijas, vėliau  Pietų Danijos universitete (angl. Southern Denmark University) įgijo vadybos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį. M. Bartuška taip pat yra baigęs valdybos nario studijas Baltijos korporatyvinio valdymo institute ir lyderystės studijas Kembridžo universiteto Verslo mokykloje (angl. Cambridge Judge Business school).

 

 

2020-12-16