Archyvas

Balandžio 28 d. AB „Lietuvos geležinkeliai" lankėsi Tarptautinės geležinkelių sąjungos (UIC) vadovas Jean-Pierre Loubinoux ir UIC koordinatorius Europos regionui Simon Fletcher.

„Lietuvos geležinkeliai" nuo 1992 m. yra tikrasis UIC narys ir kartu su Latvijos bei Estijos geležinkeliais priklauso Baltijos šalių grupei, kurios tikslas – koordinuoti Baltijos valstybių geležinkelių dalyvavimą sąjungoje.

Susitikime su UIC atstovais dalyvavo „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška, generalinio direktoriaus pavaduotojas-Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys, Vidaus administravimo ir saugos departamento Tarptautinių ryšių ir bendrųjų reikalų skyriaus viršininkas Gintaras Sinkevičius ir kiti bendrovės atstovai.

M. Bartuška susitikimo su UIC vadovais metu pažymėjo, kad vieni iš  „Lietuvos geležinkelių" prioritetų yra siekis populiarinti geležinkelių transportą Lietuvoje, padarant jį patrauklesniu klientams, skatinti rinkos augimą bei geležinkelių sistemos atnaujinimą, iškeliant ją į kitą skaitmenizacijos lygį bei sukuriant bendrovėje gerą erdvę darbui su personalu.

UIC vadovas Jean-Pierre Loubinoux pristatė UIC veiklą bei jos tikslus. UIC yra geležinkelių sektorių atstovaujanti organizacija, padedanti narėms įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, suteikianti galimybę geležinkeliams bendradarbiauti globaliu mastu bei ginanti geležinkelių transporto interesus.

2017-05-04