Archyvas

Antradienį, birželio 18-ąją, pirmoji Lietuvos sportininkų delegacija „Lietuvos geležinkelių" traukiniu išvyksta į Baltarusijos sostinėje vyksiančias Europos žaidynes. Vilniaus geležinkelio stoties salėje Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) drauge su partneriais ir palaikymo komanda išlydi sportininkus į Minską. Pirmieji išvyksta sportininkai: Medas Kuprijanovas, Paulius Semaška, Mintautas Bulanovas, Aurelijus Pukelis ir Inga Timinskienė.

Į Baltarusijoje vyksiančių žaidynių programą įtraukta 15 sporto šakų. Šiais metais Lietuvą atstovaus 73 sportininkai, su Simona Krupeckaite, Ramūnu Navardausku, Liveta Jasiūnaite, Arturu Seja, Henriku Žustautu priešakyje. Aštuoniose sporto šakose varžybos bus kvalifikacinės į 2020 m. Tokijo olimpines žaidynes. Europos žaidynėse planuojama sulaukti 4082 sportininkų iš 50 Europos šalių, bei išdalinti 198 medalių komplektų.

 AB „Lietuvos geležinkeliai" tapo oficialiu Lietuvos sportininkų delegacijos vežėju į Europos žaidynes Minske. Didžiausia Baltijos šalyse geležinkelių grupė bendradarbiaudama su LTOK šiais metais į Minską veš daugiau nei 100-ą Lietuvos sportininkų ir juos lydintį personalą.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Lietuvos sportininkų pergalių Europos žaidynėse ir vežti juos į Minską saugiai ir patogiai. Palaikome ir tikime mūsų šalies sportininkų pasiekimais, kurie džiugins Lietuvos visuomenę", – sako „Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

„Pasirinkome į Minską vykti traukiniu, nes tai greičiausias, patogiausias ir paprasčiausias būdas pasiekti Europos žaidynių miestą-organizatorių. Lietuvos komandai labai palankus Vilniaus-Minsko tvarkaraštis, traukiniuose yra kavos, bevielis internetas, kuo pasistengsime mėgautis. Daugelis komandos narių gal net primiršę, ką reiškia važiuoti traukiniu, todėl kelionę į Europos žaidynes pradėsime su gera nuotaika,"- sako olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė ir Tarptautinio olimpinio komiteto narė Daina Gudzinevičiūtė.

Lietuvos sportininkai bei jų palaikymo komandos iš Vilniaus į Europos žaidynes Minske galės traukiniu vykti jiems patogiu laiku, kadangi traukiniai kursuoja 2 kartus per dieną, visomis savaitės dienomis. Patogus, greitas ir aplinką tausojantis transportas leidžia pasiekti Minską per greičiau nei 3 valandas išvengiant spūsčių pasienio ruože. Primename, kad visiems turintiems bilietus į Europos žaidynes ir keliaujantiems traukiniu vizos turėti nebūtina.

Susipažinti su traukinių tvarkaraščiais į Minską bei įsigyti traukinio bilietus galima internetu www.traukiniobilietas.lt.

2019-06-18