Archyvas

AB „Lietuvos geležinkeliai" gegužės 18–20 d. dalyvauja Vilniuje vykstančioje didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje „TransBaltica 2016". Bendrovės teikiamos paslaugos pristatomos jungtiniame geležinkelių paslaugas teikiančių Lietuvos įmonių asociacijos „Gelpa" stende. 

„Pristatydami „Lietuvos geležinkelių" potencialą, teikiamas paslaugas ir naujoves, siekiame, kad visuomenė ir mūsų partneriai matytų ir žinotų, kuo mes gyvename, ko siekiame ir kokias pastangas dedame įsisavindami investicijas, užtikrindami saugų eismą geležinkeliais ir efektyvią bendrovės veiklą", – sakė bendrovės generalinis direktorius Stasys Dailydka. 

Savo produkciją parodoje pristato UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas", teikianti lokomotyvų, kelio mašinų gamybos ir riedmenų remonto bei modernizavimo paslaugas. Vienintelė tokio profilio įmonė Lietuvoje yra ir viena moderniausių įmonių Baltijos šalyse. Parodos „Transbaltica 2016" lankytojai turi galimybę nuvykti į UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas" ir šios įmonės teritorijoje apžiūrėti čia pagamintą ar modernizuotą geležinkelių techniką.

Pirmąją parodos dieną vyko konferencija, kurioje pranešimą apie „Lietuvos geležinkelius" ir Krovinių srautų dinamikos regione analizę pateikė Krovinių vežimo direkcijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Stasiūnas. 

Parodoje dalyvauja 220 įmonių iš 12 šalių. Tikimasi, kad parodą aplankys daugiau nei 10 tūkst. transporto specialistų.

2016-05-18