Archyvas

Europos pareigūnai supažindinti su VLRD veikla

Liepos 22 d. Neformalios Konkurencingumo Tarybos metu Europos Sąjungos šalių ministrai bei atstovai lankėsi UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas". Aukšto rango pareigūnams pristatyta įmonės veikla, gaminama ir remontuojama technika. Bendrovė vizitui pasirinkta kaip efektyviai veikiančios valstybės valdomos įmonės pavyzdys.

UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas" buvo įkurta 2003 metais. Tai viena pirmųjų įmonių Baltijos regione gaminanti naujos kartos manevrinius lokomotyvus ir kelių mašinas bei teikianti riedmenų parko atnaujinimo ir remonto paslaugas. Gamindama naują šiuolaikinę techniką, atlikdama riedmenų modernizaciją ir remontus, įmonė naudoja pažangiausias technologijas, nuolat atnaujina ir plečia turimus gamybinius pajėgumus.

Efektyvią įmonės veiklą užtikrina ne tik naujausios technologijos, įmonės darbuotojų kompetencija, bet ir bendradarbiavimas su įvairių užsienio šalių partneriais. Nuo 2009 m. metų bendrovė pagamino 35 vienetus naujų manevrinių lokomotyvų TEM TMH. 

Bendradarbiaujant su Čekijos kompanija „CZ LOKO", Rusijos kompanija „Brianskij mašinostroitelnyj zavod" ir Ukrainos kompanija „Lugansteplovoz", pradėta naujo manevrinio keturių ašių šilumvežio TEM LTH gamybą.

2012 – 2013 metais įmonė atvertė naują savo veiklos puslapį, specializuotų geležinkelių infrastruktūros mašinų gamybos srityje. Kartu su Italijos geležinkelio transporto gamybos įmone „SVI S.p.A." ir Austrijos koncernu „PALFINGER RAILWAY", buvo sukurta ir šiuo metu pagaminta autodrezina KTD, skirta kontaktinio tinklo priežiūrai ir remontui. Tuo pačiu metu gaminama ir kita mašina AGRc-1200, skirta geležinkelio kelių priežiūrai ir remontui bei naujų kelių tiesimo darbams.

Vidaus ir išorės ryšių sektoriaus inf.

[email protected]

8 5 269 30 29

2014-03-13