Archyvas

„Lietuvos geležinkelių" grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams" praneša, kad dėl Lietuvoje įvedamo karantino, stabdomas tarptautinių keleivinių traukinių eismas.

Nuo kovo 16 d., 00:00 val., stabdomi visų tarptautinių keleivinių traukinių maršrutai. Traukiniai laikinai nevažiuos maršrutais Balstogė–Kaunas–Balstogė, Vilnius–Minskas–Vilnius; maršruto Vilnius–Ignalina–Turmantas–Daugpilis traukiniai vyks tik iki Turmanto; taip pat stabdomas 4 sostinių traukinys maršrutu Kijevas–Minskas–Vilnius–Šiauliai–Ryga.

Tranzitiniai traukiniai per šalį vyks, bet nuo kovo 16 d. 00:00 val. keleivių įlaipinimas ir išlaipinimas Vilniaus geležinkelio stotyje bus draudžiamas.

Visi šie ribojimai galios iki atšaukimo.

Informacija apie stabdomus tarptautinius maršrutus ir bilietų grąžinimo tvarka keleiviams pateikiama internetinėje svetainėje – https://traukiniobilietas.lt/

Keleivių konsultavimas ir informavimas taip pat užtikrinamas šiais nuotoliniais būdais: informacijos centro telefonu 8 700 55111, el. paštu [email protected] arba asmenine žinute „Lietuvos geležinkelių" feisbuko paskyroje kasdien 7:00–22:00 val.

2020-03-15