Archyvas

Nuo spalio mėnesio „Lietuvos geležinkelių" traukinių tvarkaraštis bus priderintas prie Kaune vykstančių didžiausių renginių, koncertų ir Eurolygos rungtynių grafiko, todėl iš Kauno į sostinę grįžti bus galima net ir vėlyvą vakarą.

„Spalį startuojame su viena didžiausių krepšinio mylėtojų švenčių – Eurolyga. Dalis rungtynių vyks Kauno „Žalgirio" arenoje, kai kurios jų baigsis tuo metu, kai įprastai mūsų traukiniai jau nevažiuoja. Todėl nuo šiol tomis dienomis, kai vyks Eurolygos rungtynės, kurios baigsis vėlai, važiuos vėlyvi traukiniai", - pasakoja „Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos vadovas Linas Baužys.

Iki šiol nemažai sporto ar muzikos mėgėjų norėdavo į renginius Kaune važiuoti traukiniu. Tačiau pasibaigus renginiui dažnu atveju traukiniai nebevažiuodavo. Todėl nuspręsta sudaryti sąlygas keleiviams iš sostinės į Kaune vykstančius renginius ir iš jų saugiai bei patogiai keliauti traukiniu.

Penktadienį, spalio 13 d., Kauno „Žalgirio" arenoje susitinka Kauno „Žalgiris" ir „Crvena Zvezda" komandos. Po šių rungtynių vėlyvasis traukinys Kaunas-Vilnius iš Kauno geležinkelio stoties išvyks 22.35 val.

Vėlyvi traukiniai iš Kauno į Vilnių važiuos ne tik po Eurolygos varžybų, bet ir tomis dienomis, kai „Žalgirio" arenoje vyks daug lankytojų sutraukiantys renginiai. Su traukinių tvarkaraščiais galima susipažinti interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt arba telefonu 8 700 55111.  

2017-10-11