Archyvas

Nuo šio penktadienio, spalio 6 d., traukinys Balstogė-Kaunas-Balstogė stos ir Šeštokuose. Papildomai traukiniai Šeštokuose stos dėl prognozuojamo keleivių srauto augimo bei atsižvelgus į Lazdijų savivaldybės ketinimus priemiestinio autobuso grafiką priderinti prie traukinio atvykimo laikų.

Per Šeštokų geležinkelio stotį važiuojantis keleivinis traukinys Kaunas-Balstogė Šeštokuose iki šiol nestodavo, nes geležinkelio stotyje esantis peronas nėra pritaikytas siaurajai europinei vėžei. Todėl Šeštokų gyventojai, norintys keliauti traukiniu, turėdavo vykti į artimiausias traukinio sustojimo vietas – Marijampolę arba Trakiškes Lenkijoje.

„Iki šiol Šeštokuose keleiviai negalėjo būti įlaipinami į traukinį dėl saugumo reikalavimų – nebuvo tam tinkamo perono. Tačiau tokio perono statybos užtruktų, o jų kaina siektų keliasdešimt tūkstančių eurų, todėl nuspręsta ieškoti kitų būdų, kaip saugiai ir patogiai įlaipinti keleivius", - teigia „Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

Nuo spalio 6 d. visi traukinio Balstogė-Kaunas-Balstogė reisai stos ir Šeštokuose, o keleiviai į traukinį bus laipinami naudojant specialias traukinių keleivių laipinimo rampas. Traukinys Balstogė-Kaunas Šeštokuose stos penktadieniais 20.00 val. ir šeštadieniais-sekmadieniais 11.43 val. bei 20.00 val. Maršruto Kaunas-Balstogė traukiniai Šeštokuose stos šeštadieniais ir sekmadieniais 10.29 val. ir 18.43 val.

Dėl papildomo sustojimo Šeštokuose keičiasi ir sustojimų kitose maršruto stotyse laikai. Keleivius, keliaujančius maršruto Balstogė-Kaunas-Balstogė traukiniais kviečiame su tvarkaraščių pakeitimais susipažinti interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt arba telefonu 8 700 55111. 

2017-10-06