Archyvas

Europos Parlamento ir Europos Komisijos nariai žino projekto „Rail Baltica" svarbą

Projektas „Rail Baltica" lapkričio 28–29 d. Europos Sąjungos Transeuropinio transporto tinklo (TEN-T) iniciatyva surengtoje tarptautinėje parodoje Briuselyje buvo pristatytas Europos Parlamento ir Europos Komisijos nariams.

„Tai pirmas toks renginys, kuriame parodėme, ką esame nuveikę. Taip pat žiūrėjome, kaip sekasi kitoms šalims", – sakė „Rail Baltica" projekto direkcijos vadovas Antanas Zenonas Kaminskas.

Parodoje pranešimus skaitė Europos Komisijos transporto sektoriaus viceprezidentas Siimas Kallas, Kroatijos jūrų transporto ir infrastruktūros ministras Siniša Hajdaš Dončić, Europos Parlamento nariai ir kiti kviestiniai svečiai.

„Rail Baltica" stendą parodoje aplankė Europos Komisijos transporto sektoriaus viceprezidentas Siimas Kallas.

TEN-T programos lėšomis iš dalies finansuojamą „Rail Baltica" projektą ir jo eigą bei artimiausius darbus S. Kallasui pristatė „Rail Baltica" projekto direkcijos vadovas Antanas Zenonas Kaminskas. Renginio metu vyko susitikimai su Europos Parlamento, Europos Komisijos nariais ir TEN-T agentūros atstovais.

„Paroda labai įdomi savo turiniu bei aukščiausio rango pareigūnų dėmesiu. Pristatėme nuveiktus darbus ir ateities planus. „Rail Baltica" reikšmę ir svarbą visam regionui supranta visi aukščiausio lygio Europos Sąjungos vadovai",– sakė A. Z. Kaminskas.

 

„Geležinkelininko" inf.

2014-03-13