Archyvas

Susitikimas su Švedijos tarptautine krovinių asociacija (SIFA)

AB "Lietuvos geležinkeliai" atstovai pristatė bendrovės teikiamas paslaugas, traukinio „Viking train" projektą ir numatomą jo plėtrą į Skandinavijos šalis bei Juodosios jūros regioną. Svečiams pristatyti ir Viešųjų logistikos centrų projektai, kurie susilaukė ypač didelio jų susidomėjimo.

 

Renginio koordinatorius AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinio direktoriaus patarėjas Romualdas Kozyrovičius pasidžiaugė švedų iniciatyva susitikti bei parodytu susidomėjimu AB „Lietuvos geležinkeliai" teikiamomis paslaugomis. Svečius šiltai pasveikino ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ambasadorius energetikos ir transporto politikos klausimais Vytautas Naudužas.

 

Taip pat susitikime dalyvavo ir teikiamas paslaugas pristatė Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos „LINEKA" prezidentas Tautginas Sankauskas bei kiti asociacijos nariai.

 

Svečių delegacijos vadovas, Lietuvos garbės konsulas Švedijoje - Ingmar Ingstad, domėjosi konteinerinio traukinio „Viking train" pervežimų galimybėmis, išreiškė susidomėjimą Viešaisiais logistikos centrais bei aktyviai dalyvavo diskusijoje dėl Švedijos ir Lietuvos bendradarbiavimo galimybių. SIFA narai teigiamai įvertino AB „Lietuvos geležinkeliai" pasiūlymą pasirašyti ketinimų protokolą, kurio projektas buvo pateiktas derinimui.

 

Susitarta, jog  neužilgo įvyks ir antras AB „Lietuvos geležinkeliai" susitikimas su Švedijos tarptautinės krovinių asociacijos  atstovais bei iškilmingas Ketinimų protokolo pasirašymas.

 

Algis Palionis
AB"Lietuvos geležinkeliai"
Atstovas spaudai

Tel.: 269 20 89, faks.269 21 28
Mobil. 8610 93674
El.paštas: [email protected]

2014-03-13