« Powrót

AB „Lietuvos geležinkeliai“ Keleivių vežimo direkcija viešo aukciono būdu parduoda agregatus, demontuotus iš nurašytų elektrinių traukinių ER-9M vagonų, taip pat demontuotus transporterius ir keltuvą.

2016-06-20 00:51
AB „Lietuvos geležinkeliai" Keleivių vežimo direkcija viešo aukciono būdu parduoda agregatus, demontuotus iš nurašytų elektrinių traukinių ER-9M vagonų, taip pat demontuotus transporterius ir keltuvą.

AB „Lietuvos geležinkeliai"  Keleivių vežimo direkcija viešo aukciono būdu parduoda agregatus, demontuotus iš nurašytų elektrinių traukinių ER-9M vagonų, taip pat demontuotus transporterius ir keltuvą.

Aukcionas įvyks 2016 m. liepos mėn. 4 d. 14 val. AB „Lietuvos geležinkeliai" Keleivių vežimo direkcijos administracinio pastato 222 kabinete, Pelesos g.10, Vilniuje.

Parduodamų materialinių vertybių sąrašai ir aukciono sąlygos skelbiami http://www.litrail.lt. Materialines vertybes galima apžiūrėti iki š.m. liepos mėn. 1 d. Dėl apžiūros kreiptis į Rimą Jesevičių, tel.+370 5 269 2651, el.paštas: [email protected].

 Aukciono sąlygos