Archyvas

Kovo 20 d. Minske susitikę „Lietuvos geležinkelių" ir „China Merchant Group" atstovai aptarė tolimesnius bendradarbiavimo planus. Sutarta ieškoti bendrų transporto ir logistikos sprendimų, siekti labiau išnaudoti Vilniaus ir Kauno intermodalinių terminalų, logistikos parko „Didysis akmuo" galimybes.

„Lietuvos geležinkeliai" labai vertina sėkmingai įgyvendinamą Baltarusijos ir Kinijos projektą – industrinio parko „Didysis akmuo" kūrimą. Esame pasirengę suteikti aukštos kokybės transporto ir logistikos infrastruktūrą bei paslaugas šio parko rezidentams", – teigia „Lietuvos geležinkelių" Krovinių vežimo direkcijos direktorius Egidijus Lazauskas.

Didžiausias Lietuvos transporto sistemos konkurencinis pranašumas yra puikiai išvystytos infrastruktūrinės geležinkelių ir kelių jungtys su Vakarų Europa bei šiuolaikiški ir efektyviai veikiantys terminalai – tiek Klaipėdos uoste, tiek Vilniuje, Kaune ir Šeštokuose.

Industriniame parke logistikos subparko projektą įgyvendina Kinijos kompanija „China Merchants Group". Su šia įmone glaudžiai bendradarbiauja „Lietuvos geležinkeliai" ir Klaipėdos jūrų uostas.

„China Merchants Group" – viena iš stambiausių valstybinių korporacijų Kinijoje, kurios veikla apima transporto, logistikos, finansų ir draudimo, prekybos, statybos bei daugelį kitų sričių.

 

Atnaujinta 2017-03-21