Archyvas

Kovo 6 d. „Lietuvos geležinkelių" Generalinio direktoriaus pavaduotoju – Keleivių vežimo direkcijos direktoriumi pradeda dirbti Linas Baužys.

Naujasis Keleivių vežimo direkcijos vadovas savo karjerą pradėjo „Lietuvos geležinkelių" Radviliškio lokomotyvų depe. 1994 m. jis pradėjo dirbti AB „Mažeikių nafta" (dabar – „ORLEN Lietuva"), kur sėkmingai rūpinosi naftos produktų transportavimu geležinkeliais ir terminalu. Nuo 2015 m. L. Baužys ėjo  AB „ORLEN Lietuva" logistikos direktoriaus, prieš tai – šios įmonės Vamzdynų ir jūrinių terminalų direktoriaus pareigas. Dirbamas „ORLEN Lietuva"  L. Baužys sukaupė didelę įmonės veiklos optimizavimo, sąnaudų planavimo ir kontrolės, logistikos strategijos kūrimo patirtį. Jo vadovavimo metu – 2016 m. – bendrovė pasiekė geriausių logistikos rezultatų.   

„Ypatingą dėmesį skirsime paslaugoms, kad kuo daugiau žmonių, o ypač šeimų, kelionę traukiniu rinktųsi kaip patrauklų keliavimo būdą. Dėl to turėsime pasistengti – reikės peržiūrėti teikiamas paslaugas, pagalvoti, kaip jas galėtume patobulinti, pasiūlyti dar naujų, patrauklių keleiviams. Pavyzdžiui, tikrai būtų patogu, jei galėtume pasiūlyti kompleksinę paslaugą ir keleivius nuvežti ne tik iki Klaipėdos, bet ir iki Nidos", – esminius keleivių vežimo veiklos iššūkius įvardija naujasis direkcijos vadovas.

L. Baužys laimėjo viešai skelbtą konkursą, kuris sulaukė itin daug  dėmesio – jame dalyvavo daugiau kaip 80 kandidatų.

 

Atnaujinta 2017-03-06