Archyvas

Sausio 25 d. „Lietuvos geležinkelių" vadovai susitiko su Čekijos nacionalinės geležinkelių kompanijos „ČD Cargo" atstovais aptarti bendradarbiavimo galimybes ir naujus projektus. 
 
Susitikimo metu įvertintas bendro darbo rezultatas – šių metų sausio mėnesį pirmojo traukinio iš Čekijos vežimo organizavimas. „Tai pirmasis žingsnis siekiant ilgalaikio mūsų bendradarbiavimo. Vienas pagrindinių „Lietuvos geležinkelių" vadovybės uždavinių – didinti krovinių srautą į ir iš ES šalių", – teigė bendrovės generalinis direktorius Mantas Bartuška.
 
„ČD Cargo" vadovai patikino, kad jiems partnerystė su „Lietuvos geležinkeliais" labai svarbi. „Matydama tiek naujų galimybių, tikiu, kad sukursime ir realizuosime kartu ne vieną bendrą krovinių vežimo projektą", – sakė „ČD Cargo" direktorė verslui Vlasta Slavikova.
 
„ČD Cargo" vadovai pabrėžė, kad transporto ateitis ir didžiausias potencialas yra kombinuotame transporte. Nors kol kas intermodalinių traukinių tinklas rytuose siekia Brestą, įmonės atstovai vylėsi, kad dirbant kartu, išnaudojant Lietuvos, kaip tranzitinės šalies potencialą, „Lietuvos geležinkelių" galimybes, pavyks sujungti Skandinaviją, Baltijos valstybes bei NVS šalis. Įmonės taip pat sutarė bendradarbiauti skatinant krovinių srautus iš/į Lenkiją į Lietuvą ar tranzitu. 
 

Atnaujinta 2017-01-26