Archyvas

2017-aisiais „Lietuvos geležinkelius" į priekį ves atsinaujinusi vadovybė. Nuo kitų metų sausio 3 d. „Lietuvos geležinkeliai" ieškos pamainos generalinio direktoriaus pavaduotojui Stasiui Gudvaliui.

Įsakymą dėl S. Gudvalio atleidimo šalių susitarimu „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška pasirašė šiandien (gruodžio 30 d.). S. Gudvalis taip pat vadovavo „Lietuvos geležinkelių" Krovinių vežimo direkcijai.

S. Gudvalis „Lietuvos geležinkeliuose" dirbo daugiau nei 30 metų. Nuo 2007 m. S. Gudvalis buvo „Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas ir Krovinių vežimo direkcijos direktorius.

Pagal Darbo kodeksą, darbdavio iniciatyva atleidžiamam S. Gudvaliui už jo stažą priklausytų 6 mėnesių vidutinio darbo užmokesčio išeitinė kompensacija. Be to, apie atleidimą iš darbo, remiantis teisės aktais, reikėtų įspėti mažiausiai prieš du mėnesius – šį laikotarpį taip pat reikėtų mokėti atlyginimą. Siekiant greitesnio vadovybės atsinaujinimo, susitarta darbo sutartį nutraukti nedelsiant ir išmokėti tą pačią 8 mėnesių kompensaciją.

Atnaujinta 2016-12-30