Archyvas

AB „Lietuvos geležinkeliai" ir antrinė Prancūzijos nacionalinių geležinkelių milžinės dukterinė įmonė Lenkijoje „Captrain Polska sp. z o.o." susitarė tęsti bendradarbiavimą ir 2017 metais.

AB „Lietuvos geležinkeliai" veš „Captrain Polska sp. z o.o." ekspedijuojamus krovinius iš/į Europą per unikalią Šeštokų geležinkelio stotį – vienintelę stotį Baltijos šalyse, kurioje atliekami pakrovimo ir iškrovimo darbai 1435 mm ir 1520 mm pločio vėžės keliuose.

„Malonu, kad „Captrain Polska sp. z o.o." mus įvertino kaip patikimą partnerį. Tokios įmonės partnerius renkasi labai kruopščiai analizuodamos kiekvieną galimo bendradarbiavimo aspektą, todėl jų pasirinkimas tik įrodo, kad AB „Lietuvos geležinkeliai" yra puikiai vertinama tarptautinėje krovinių vežimo rinkoje,  neabejojama  ir teikiamų paslaugų kokybe", – komentavo Krovinių vežimo direktoriaus pavaduotojas Saulius Stasiūnas.

„Captrain Polska sp. z o.o." – 120 šalių veikiančios Prancūzijos nacionalinės geležinkelių įmonės „SNCF Group", kurioje  dirba apie 240 tūkst. darbuotojų, dalis. „SNCF Group" metinės pajamos siekia apie 32 mlrd. Eur,  investicijos kasmet sudaro apie 8,4 mlrd. eurų.

 

 

Atnaujinta 2016-12-22