Archyvas

Plėtodama krovinių vežimo mišriuoju transportu (angl. „combined transport") paslaugas, AB „Lietuvos geležinkeliai" š. m. gruodžio 21 d. su Baltarusijos įmone „Beltamožservis" pasirašė dvišalę krovinių ekspedijavimo sutartį dėl krovinių vežimo daugiarūšiu transportu (angl. multimodal transport") iš / į Europos organizavimo. 

Sutartis leis AB „Lietuvos geležinkeliai" klientams teikti įvairesnes ekspedijavimo paslaugas, taip pat pasiūlyti naują paslaugą Baltarusijoje – krovinių pristatymą „iki durų".

„Tikimės, kad ši sutartis padės pritraukti papildomų krovinių į Vilniaus ir Kauno intermodalinius terminalus. Savo klientams galėsime pasiūlyti platesnį krovinių vežimo Baltarusijos kryptimi paslaugų spektrą", – sakė AB „Lietuvos geležinkeliai" Krovinių vežimo direkcijos direktorius Stasys Gudvalis.

„Beltamožservices" taip pat yra vienas iš operatorių, organizuojantis ir konteinerinius traukinius iš Kinijos į Minską. 2016 m. tokių traukinių buvo organizuota penkiolika. Susitikimo metu šalys tarėsi dėl 1–2 konteinerinių traukinių per mėnesį organizavimo iš Kinijos į Vilniaus intermodalinį terminalą. Planuojama, kad tokie traukiniai Vilnių pasieks jau 2017 m. antrame ketvirtyje.

„Beltamožservis" – kompleksines logistikos paslaugas teikianti Baltarusijos įmonė, turinti patirtį sandėliavimo, muitinės dokumentų įforminimo, laidavimo, krovinių ekspedijavimo ir jų vežimo daugiarūšiu transportu (angl. multimodal transport") tarptautiniais maršrutais srityje.

 

Atnaujinta 2016-12-22