Archyvas

„Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Andrius Montrimas inicijuoja susitikimus su valstybinių įmonių veiklą kontroliuojančių institucijų atstovais ir tikisi, kad konsultacijos padės tobulinti bendrovės veiklą ir verslo procesus daryti tiek efektyvesnius, tiek skaidresnius.

„Norime užtikrinti AB „Lietuvos geležinkeliai" atvirumą ir skaidrumą, todėl mums svarbu konsultuotis su specialistais, kad po įmonės vadovybės pokyčių būtų užtikrintas veiklos tęstinumas ir padidintas efektyvumas. Be to, sieksime, kad bendrovės priimami sprendimai būtų motyvuoti ir aiškūs, kurtų kuo didesnę naudą Lietuvai, o „Lietuvos geležinkeliai" išliktų konkurencinga ir moderni bendrovė", –  teigė A. Montrimas.

Vadovo nuomone, pradėtas dialogas su valstybės institucijomis padės priimti racionaliausius sprendimus, o ateities pokyčiams daug įtakos turės kompetentingų specialistų iš išorės patarimai.

„Norime išgirsti pastabas, pasiūlymus ir priimti atitinkamus sprendimus. Darysime viską, kad į objektyvias ekspertų pastabas būtų kuo greičiau atsižvelgta, o viena strategiškai svarbiausių šalies įmonių ne tik toliau pasiektų stabilių ir gerų rezultatų, bet ir būtų sukurtas stiprus pagrindas bendrovei augti, užtikrintas veiksmų skaidrumas", – sakė „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius.

Konsultacijos inicijuojamos su Viešųjų pirkimų tarnyba, Valstybės kontrole, Specialiųjų tyrimų tarnyba bei Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba. Taip pat kreiptasi į paskirtuosius Ministrą Pirmininką, susisiekimo ministrą ir LR Seimo Ekonomikos komitetą.

 

 

 

 

Atnaujinta 2016-12-09