Archyvas

Lapkričio 4 – 6 dienomis Varšuvoje (Lenkija) AB „Lietuvos geležinkeliai" atstovai pirmą kartą dalyvavo tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje „Transpoland". Joje bendrovė pristatė „Rail Baltica" projektą.

Parodoje dalyvavo daugiau nei 100 įmonių iš skirtingų pasaulio valstybių. Savo paslaugas joje pristatė kelių, geležinkelių, vandens ir oro transporto atstovai, krovinių ekspeditoriai bei vežėjai. Buvo galima susipažinti su naujausiais produktais ir technologijomis, apžiūrėti naujausią kėlimo, sandėliavimo bei kitą techniką.

Parodos lankytojams, kurių didžiąją dalį sudarė transporto ir logistikos verslo atstovai, ieškantys alternatyvių transportavimo sprendimų, buvo pristatytos „Rail Baltica" projekto galimybės.

 „Rail Baltica" tai didžiausias Lietuvos transporto infrastruktūros projektas nuo Nepriklausomybės atkūrimo laikų, kokybiška geležinkelio linija sujungsiantis Lenkiją, Lietuvą, Latviją, Estiją ir, pasitelkus geležinkelio keltą, Suomiją.

Iki Kauno pastatytas „Rail Baltica" ruožas yra krovinių vežimo koridoriaus North sea-Baltic dalis. Sukūrus reikiamą infrastruktūrą – kelius, terminalus, logistikos centrus – bus galimybė intensyvinti linijos veiklą. Projektas leis plėsti krovinių pervežimo ir logistikos bei turizmo verslus.

Parodos metu taip pat buvo pratęsta 2013 metais pasirašyta sutartis su Lenkijos bendrove „Polfrost Internationale Spedition Sp. Z o.o.". Vežimų sutartis apima krovinių bei tuščių riedmenų vežimo paslaugas. Pagrindiniai „Polfrost Internationale Spedition Sp. Z o.o". ekspedijuojami kroviniai yra mediena ir jos gaminiai.

Atnaujinta 2015-11-20