Archyvas

Sieks spartesnės Klaipėdos mazgo plėtros

Vasario 20 d. AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius Stasys Dailydka lankėsi Klaipėdos miesto savivaldybėje, kurioje su miesto meru Vytautu Grubliausku bei savivaldybės administracijos direktore Judita Simonavičiūte aptarė dvišalį bendradarbiavimo susitarimo projektą.

Šalys aptarė preliminarius įsipareigojimus, kurie turėtų paspartinti Klaipėdos geležinkelio mazgo plėtrą ne tik atsižvelgiant į AB „Lietuvos geležinkeliai", Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, krovos kompanijų bet ir į Klaipėdos miesto savivaldybės bei gyventojų interesus.

Taip pat sutarta dėl Klaipėdos geležinkelio mazgo veiklos optimizavimo galimybių studijos parengimo. Minėtoje studijoje bus numatyta mažinti Klaipėdos geležinkelio stoties krovos apimtis (galimybių studija turi nagrinėti viso Klaipėdos geležinkelio mazgo ir privažiavimo kelių plėtrą 2014 - 2020 m. laikotarpiui). Numatoma, kad studijos rengimo, derinimo, svarstymo ir tvirtinimo procedūrose be AB „Lietuvos geležinkeliai" taip pat dalyvaus Klaipėdos miesto savivaldybės atstovai.

 

Geležinkelių infrastruktūros direkcijos informacija

Atnaujinta 2014-03-17