Archyvas

Uždrausta neteisėtai naudoti AB „Lietuvos geležinkeliai" vardą

Gegužės 14 d. Vilniaus apygardos teismas visiškai patenkino AB „Lietuvos geležinkeliai" prašymą renginio „Pure Future White – Arena show 2012" organizatorių atžvilgiu taikyti laikinąsias apsaugos priemones. Renginį organizuojančioms UAB „Ridanta" ir UAB „Puiki idėja" uždrausta naudoti AB „Lietuvos geležinkeliai" vardą ir prekės ženklą bei skleisti klaidinančią reklamą naudojant tikrovės neatitinkančius duomenis iki sprendimo byloje įsiteisėjimo dienos. Taip pat teismas nutarė areštuoti 60 tūkst. litų sumos ribose organizatoriams priklausančio turto.

Teismas sutiko su AB „Lietuvos geležinkeliai" argumentais, kad nesiėmus minėtų priemonių, visuomenė ir toliau bus klaidinama. Dėl to renginio dieną, š.m. gegužės 19 d., gali kilti grėsmė viešajai tvarkai Vilniaus ir Šiaulių traukinių stotyse, kadangi įsigiję bilietus renginio dalyviai gali reikalauti įvykdyti renginio organizatorių pažadėtus nemokamus keleivių pervežimus.

AB „Lietuvos geležinkeliai" į teismą su ieškiniu renginio organizatoriams UAB „Ridanta" ir UAB „Puiki idėja" kreipėsi po to, kai šalies žiniasklaidos priemonėse  pasirodė tikrovės neatitinkanti informacija neva bendrovė remia gegužės 19 d. Žalgirio arenoje vykstantį renginį „Pure Future White – Arena show 2012" ir specialiai jam skyrė greitaeigius traukinius, kuriais renginio dalyviai iš Vilniaus ir Šiaulių į Kauną bei atgal vyks nemokamai. Tokie renginio organizatorių veiksmai daro žalą ne tik AB „Lietuvos geležinkeliai" dalykinei reputacijai, bet ir klaidina visuomenę. Todėl AB „Lietuvos geležinkeliai", gindami savo teises, kreipėsi ir į teisėsaugos institucijas.

 

Vidmantas Gudas

AB „Lietuvos geležinkeliai"

Vidaus administravimo ir saugos departamento

Bendrojo skyriaus

vyresnysis specialistas

Tel.: 8 5 269 30 29

El. paštas: [email protected]

Atnaujinta 2014-03-14