Archyvas

Geležinkelininkai raginami dalyvauti projektų konkurse „Jaunoji iniciatyva"

Šiais metais Lietuvos geležinkelių jaunimo organizacija rengia konkursą „Jaunoji iniciatyva". Jo tikslas – padėti jauniesiems įmonės darbuotojams (iki 35 m.) įgyvendinti idėjas, teigiamai įtakosiančias visos bendrovės veiklos rezultatus. Reaguodamas į tokią pozityvią iniciatyvą AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius Stasys Dailydka nusprendė atskiru kreipimusi paskatinti bendrovės jaunimą dalyvauti šiame konkurse.

Generalinis direktorius Stasys Dailydka:

Jaunimo iniciatyvumo, veiklumo bei teigiamo nusiteikimo skatinimas garantuoja „Lietuvos geležinkeliams" sėkmę bei šviesią ateitį. Bendrovėje yra daug veiklaus jaunimo – šiuo metu pas mus dirba daugiau nei 2800 žmonių, kuriems iki 35 m. Turėdami puikių teorinių žinių, įgytų universitetuose ar kitose mokymo įstaigose ir dirbdami savo kasdienį darbą, jaunieji specialistai gali sugalvoti daug idėjų, kurios padarytų jų, jų skyriaus, stoties, o gal net visos bendrovės darbą dar efektyvesnį ir našesnį. Tikiu, kad gali atsirasti ir tokių, kuriems kils idėjų dėl naujų paslaugų, kurias teikdami galėtume uždirbti papildomų pajamų.

Puikiai suprantu, kad kiekvieną kartą išrasti ką nors naują yra sunku, bet to ir nebūtina daryti. Viskas, net ir mažiausia smulkmena, yra svarbi, jei tai duos nors menkiausią efektą.  Jokia idėja, net ir iš pirmo žvilgsnio pati neįtikimiausia, nėra bloga. Todėl raginu galvoti plačiai ir siūlyti netgi tai, kas patiems atrodytų sunkiai įgyvendinama. Gera komanda gali padėti įgyvendinti beveik viską. Su nekantrumu laukiu, kada turėsiu progą pamatyti geriausių, su ekspertų komisijos pagalba ir po specialių mokymų parengtų, idėjų pristatymus.

Jau šiandien yra įgyvendinama daug projektų, kuriuos taip pat inicijavo ir valdo įmonės darbuotojai. Įsigyjame naujų prekinių lokomotyvų, diegiame verslo valdymo bei apskaitos sistemas, įrenginėjame eismo valdymo centrą, modernizuojam emanevrinius lokomotyvus bei rengiame daugelį kitų projektų. Manau, kad konkurso metu gims dar daugiau naudingų idėjų, kurias realizavę galėsime bendrovę pakelti į dar aukštesnį lygmenį.

Manau, kad tokio pobūdžio konkursas yra puiki galimybė jaunimui su savo idėjomis pasirodyti dienos šviesoje, gauti finansavimą joms įgyvendinti bei asmeninį paskatinimą. Man, kaip vadovui, tai taip pat gera galimybė pastebėti naujus talentus, kurie jau labai artimoje ateityje galėtų pretenduoti į aukščiausias įmonės pozicijas.

 

Primename, kad AB „Lietuvos geležinkeliai" jaunimas iki 35 metų gali teikti trumpus (iki 150 žodžių) savo siūlomų projektų idėjų aprašymus iki š.m. spalio 20 dienos el. p. [email protected] Aprašyme turi trumpai atsispindėti pagrindinė projekto idėja, jos nauda bendrovei bei tai, kaip galima ją realizuoti. Pirmą etapą įveikusių dalyvių laukia specialūs mokymai, išsamesnių projektų aprašymų rengimas bei nugalėtųjų apdovanojimas.

Atnaujinta 2014-03-13