Archyvas

„Vilniaus lokomotyvų remonto depas" atidarė naują variklių remonto centrą

Spalio 4 dieną UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas" atidarė naują, modernų lokomotyvų ir vidaus degimo variklių kapitalinio remonto centrą. Jame bus remontuojami Siemens ER20CF lokomotyvai bei visų tipų dyzeliniai vidaus degimo varikliai. Bendrovė paminėjo ir savo veiklos 10-metį.

UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas" buvo įkurta 2003 metais, spalio 1dieną. Tai viena pirmųjų įmonių Baltijos regione gaminanti naujos kartos manevrinius lokomotyvus ir kelių mašinas bei teikianti riedmenų parko atnaujinimo ir remonto paslaugas. Gamindama naują šiuolaikinę techniką, atlikdama riedmenų modernizaciją ir remontus, įmonė naudoja pažangiausias technologijas, nuolat atnaujina ir plečia turimus gamybinius pajėgumus.

Efektyvią įmonės veiklą užtikrina ne tik naujausios technologijos, įmonės darbuotojų kompetencija, bet ir bendradarbiavimas su įvairių užsienio šalių partneriais. Nuo 2009 m. metų bendrovė pagamino 35 vienetus naujų manevrinių lokomotyvų TEM TMH.

2012 – 2013 metais įmonė atvertė naują savo veiklos puslapį, specializuotų geležinkelių infrastruktūros mašinų gamybos srityje. Kartu su Italijos geležinkelio transporto gamybos įmone „SVI S.p.A." ir Austrijos koncernu „PALFINGER RAILWAY", buvo sukurta ir šiuo metu pagaminta autodrezina KTD, skirta kontaktinio tinklo priežiūrai ir remontui.

UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas" pardavimo pajamos, skaičiuojant nuo veiklos pradžios, šių metų birželį jau perkopė vieną milijardą litų. 2008-aisias įmonės modernizuotas lokomotyvas ČME3M gavo „Lietuvos metų gaminys 2008", o 2009 metais naujai pagamintas lokomotyvas TEM TMH „Lietuvos metų gaminys 2009" aukso medalius. 2012 metais Lietuvos pramonininkų konfederacija įteikė bendrovei apdovanojimą „Sėkmingai dirbanti įmonė 2012".

Atnaujinta 2014-03-12