« Atgal

„LTG Link“ gruodžio rezultatai: šventiniai traukiniai pritraukė per 30 tūkst. keleivių

Apžvelgdama gruodžio rezultatus keleivių vežimo bendrovė „LTG Link" šventinį sezoną vertina pozityviai – gruodžio mėnesį keliones traukiniais Lietuvoje rinkosi 393 tūkst. keleivių. Tai yra beveik 2,5 karto daugiau žmonių nei 2020 m., kai tuo pačiu laikotarpiu buvo pervežta 163 tūkst. keleivių, ir 25 tūkst. daugiau nei 2019 m.

Prie šių rezultatų reikšmingai prisidėjo ir šventinį laikotarpį suaktyvėjęs gyventojų judumas, ir didelio susidomėjimo sulaukę šventiniai traukiniai.

Lapkričio pabaigoje išpuošti kalėdiniai traukiniai savo keliones baigė šią savaitę. Šventiniai reisai buvo inicijuoti drauge Vilniaus miesto plėtros ir turizmo agentūra „Go Vilnius" bei buvo kampanijos „Paragauk kalėdinio Vilniaus" dalis.

Skaičiuojama, kad per daugiau kaip mėnesį M. Petruškevičiaus dekoruotuose traukiniuose keliavo beveik 32 tūkst. keleivių. Palyginti su praėjusiais metais, kai šalyje galiojo karantinas ir buvo ribojamas judėjimas tarp savivaldybių, keleivių skaičius maršrutuose Vilnius-Kaunas-Vilnius ir Vilnius-Klaipėda-Vilnius išaugo beveik dvigubai.

„Keleiviams šiuo projektu norėjome suteikti galimybę šventinę nuotaiką pajusti vos pradėjus kelionę tarp didžiųjų šalies miestų bei išbandyti traukinius kaip susisiekimo priemonę. Vertindami rezultatus matome, kad kalėdiniai traukiniai beveik 6 tūkst. gyventojų paskatino iškeisti nuosavas transporto priemones į keliones traukiniais. Tikimės, kad traukinius išbandę žmonės draugišką aplinkai transportą dažniau rinksis ir ateityje," – teigia „LTG Link" verslo vystymo ir rinkodaros vadovė Dovilė Aleksandravičienė.

Bendrovė primena, kad šiuo metu traukiniuose galioja sustiprintos saugumo priemonės – visos kelionės metu būtina dėvėti kaukes ir laikytis visų kitų bendrųjų sveikatos saugumo reikalavimų. Apie visus kelionių pokyčius keleiviai informuojami internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt, „LTG Link" feisbuko paskyroje ir informacijos centro telefonu +370 700 55 111.

Atnaujinta 2022-01-08