« Atgal

„LG Cargo“ bendradarbiaus su „Forwardis“

Didžiausios Baltijos šalyse geležinkelių grupės „Lietuvos geležinkeliai" krovinių vežimo bendrovė „LG Cargo" bendradarbiaus su Prancūzijos grupės „SNCF Logistics" tarptautine krovinių ekspedijavimo  bendrove „Forwardis". Abi bendrovės sieks didinti krovinių vežimo apimtis Europoje.

Tai numatančią komercinio atstovavimo sutartį nuotolinės vaizdo konferencijos metu  pasirašė „LG Cargo" generalinis direktorius Egidijus Lazauskas ir „Forwardis" vykdomųjų direktorių pareigas einantys Aleksandra Rohricht ir Philippe Golder.

Susitarimas numato, jog „Forwardis" Vidurio ir Vakarų Europoje veiks kaip „LG Cargo" paslaugų pardavimo atstovas ir klientams siūlys krovinių vežimo paslaugas geležinkeliu į Lietuvą ir kitas Baltijos šalis, teiks kompleksines krovinių gabenimo geležinkeliu paslaugas kitose šalyse.

„Tai pirmoji „LG Cargo" komercinio atstovavimo sutartis, kuria siekiame didinti krovinių vežimo apimtis. Tai yra natūralus mūsų plėtros žingsnis, kuris  atitinka ilgalaikę strategiją plėsti veiklą Europoje. Kartu tai sutampa su vis didesne geležinkelių infrastruktūros projektų integracija su Vakarais – kitų metų pradžioje modernizuotas Kauno geležinkelio mazgas sujungs Kauno intermodalinį terminalą (KIT) su Europos geležinkelių transporto sistemos tinklu", – sakė „LG Cargo" generalinis direktorius Egidijus Lazauskas.

„Per pastaruosius 15 metų „Forwardis GmbH" dirbo prie daugelio geležinkelių transporto projektų Europos, Baltijos ir NVS valstybėse, taip pat Ukrainoje. Mūsų komanda turi didelę patirtį, susijusią su įprastos ir plačios vėžės geležinkelių sistemos naudojimu, krovinio perkrovimu pasienyje, SMGS ir CIM važtaraščių pakeitimu, muitinės tranzito dokumentų išdavimu. Džiaugiamės, kad kartu su „LG Cargo" vystome naujus projektus" – teigė Aleksandra Rohricht, „Forwardis GmbH" generalinė direktorė.

Iki šiol „LG Cargo" ir „Forwardis" bendradarbiavo gabenant negabaritinius krovinius ir kartu su Lietuvos, Latvijos ir Estijos geležinkelių bendrovėmis plėtojo projektą „Amber Train".

Atnaujinta 2020-06-09