Archive

Siekdami plėtoti dvišalius verslo ryšius transporto srityje, birželio 14–16 dienomis Švedijoje lankėsi „Lietuvos geležinkelių" Krovinių ekspedijavimo departamento vadovai. Padedant Lietuvos ambasadai Švedijoje bendrovės atstovai dalyvavo ambasados organizuotame Švedijos lietuvių profesonalų klubo susitikime, daugelyje perspektyvių susitikimų su tarptautinėmis kompanijomis.  Su Švedijos transporto kompanijų ir gamyklų vadovais  aptartos „Lietuvos geležinkelių" galimybės vykdyti Švedijos bendrovių užsakymus ir transportuoti jų krovinius į Rytų Europą, Kinija bei kitus regionus.

Pasak „Lietuvos geležinkelių" Krovinių ekspedijavimo departamento „LG Ekspedicija" vadovės Rimos Terminaitės, Švedijos rinka yra viena iš prioritetinių. „Šalis nemažai produkcijos siunčia į Rytų valstybes, taip pat į Kiniją, tad kombinuoti vežimai jūra ir toliau geležinkeliais švedams gali būti patraukli alternatyva. Matome neišnaudotą dvišalį bendradarbiavimo potencialą ir turime patirties bei galimybių Švedijos verslui pasiūlyti naudingus transporto ir logistikos sprendimus", – teigia R. Terminaitė.

Susitikimo metu taip pat buvo pristatytos intermodalinio traukinio „Viking train" privalumai, perspektyvos bei traukinio įdirbis.

„Lietuvos geležinkelių" atstovai Švedijoje susitiko su „Tetra pack", „Ingmar Ingstad", „Viking Line", „Essinge Rail", „Ovako", „Scandinavian Logistics Partners" ir kitomis įmonėmis. Prie sėkmingų atstovų susitikimų prisidėjo Lietuvos ambasada Švedijoje.

„LG Ekspedicija" – „Lietuvos geležinkelių" krovinių vežimo padalinys, nuolat siūlantis esamiems ir galimiems klientams visus logistikos sprendimus, ieškantis naujų rinkų, vežimo galimybių ir projektų.

 

Updated on 2017-06-19