Archive

Šeštadienį, rugpjūčio 27 dieną pasikvieskite šeimos narius, draugus, artimuosius, giminaičius, kaimynus ir leiskitės į Geležinkelininkų dienos šventės sūkurį! Čia Jūsų lauks įvairios pramogos, koncertai, mugė, loterijos ir žaidimai visai šeimai.

10–14 valandomis šventę didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių – geležinkelio stotyse organizuoja AB „Lietuvos geležinkeliai".

Vienas svarbiausių renginio akcentų – traukinių, lokomotyvų bei ne kasdien sutinkamų kelio mašinų parodos. Kviesime ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus apžiūrėti daugiau nei 70 riedmenų: ne tik mums įprastus keleivinius vagonus ar krovininius lokomotyvus, bet ir sniego valymo, iešmų pamušimo, tiesinimo ir lyginimo, kelio ištaisymo, geležinkelio kelio balasto planiravimo mašinas ir kt.

 

Ar:

·         norite pasijusti tikru mašinistu ir atsisėsti į jo kėdę?

·         norite sudalyvauti pirmosiose drezinų varžybose Lietuvoje (Kaune)?

·         norite pamatyti kraną, galintį pakelti daugiau nei 200 tonų sveriantį lokomotyvą?

·         norite išsukti laimės ratą ir laimėti mūsų firminį prizą ar suvenyrą?

·         norite įsilieti į geležinkelininkų kapelos pasirodymą su energingąja Zita Kelmickaite ir jos nuostabia laida „Ryto suktinis"?

 

O gal:

·         pats laikas Jūsų mažiesiems sužinoti apie tai, kaip reikia elgtis geležinkelio stotyse bei pervažose ir sudalyvauti edukaciniame žaidime?

·         norite sudalyvauti geležinkelininkų mankštoje Šiauliuose ir Klaipėdoje?

·         žavitės filmuose matytais dresuotais šunimis–detektyvais ir norite gyvai pamatyti jų pasirodymą (Vilniuje ir Kaune)?

·         norite nusifotografuoti foto sienelėje–traukinyje ir turėti gražų prisiminimą? 

 

Šventėje kiekvienas ras širdžiai mielą užsiėmimą!

Gerą nuotaiką sukurti padės pučiamųjų orkestrų pasirodymai.

Renginys nemokamas.

 

Ateikite ir sužinokite apie geležinkelių praeitį ir dabartį, pajauskite geležinkelių širdies ritmą ir pamilkite juos taip, kaip savo įmonę myli AB „Lietuvos geležinkeliai" darbuotojai!

 

Daugiau informacijos: www.gelezinios.lt

Updated on 2016-08-30