Archive

Rūpinantis keleivių laiku ir patogumu atnaujinta www.traukiniobilietas.lt interneto svetainė. Naujoji interneto portalo versija išsiskiria savo dizainu bei inovaciniais sprendimais. Keleivius, norinčius įsigyti bilietą internetu, ji pasitinka su paprastesne ir patogesne traukinių maršruto ir bilietų pirkimo paieška.

Pagrindinė naujosios interneto svetainės naujiena – traukinio bilietą dabar galima įsigyti daug greičiau ir paprasčiau naudojant mobilųjį telefoną bei kitus išmaniuosius įrenginius.

Naujasis internetinės svetainės dizaino sprendimas leidžia patogiau pasirinkti tinkamą kelionės laiką. Įdiegta ir patogesnė bei aiškesnė keleivio informacijos pildymo tvarka.  

Įvedus reikalingą informaciją bilieto įsigijimui, keleiviai viršuje matys pasirinkimų juostą, kurioje bet kada galima pakeisti tiek išvykimo ir atvykimo vietas, tiek keleivių skaičių ar kelionės datą. Visa keleiviams reikalinga informacija, paslaugų galimybės bei kontaktai, kaip ir senojoje internetinės svetainės versijoje, nepakis ir išliks apačioje.

Atsižvelgiant į keleivių įpročius, naujajame interneto portale kurį laiką atsiras galimybė grįžti ir į senąją www.traukiniobilietas.lt versiją.

Naujosios interneto svetainės pagrindinį puslapį puoš AB „Lietuvos geležinkeliai" rengto fotografijos konkurso nuotraukos, kurias gausiai siuntė traukiniams bei geležinkeliams neabejingi keleiviai.

Iš anksto atsiprašome dėl pirmosiomis dienomis galimų techninių nesklandumų. Todėl pastebėjus tam tikrus neatitikimus prašome apie juos informuoti elektroniniu paštu [email protected].

 

Updated on 2016-06-17