Archive

Balandžio 16 dieną Klaipėdoje vykusios konferencijos „Konteinerinis traukinys „Viking train". Plėtra ir galimybės verslui" metu AB „Lietuvos geležinkeliai" Krovinių vežimo direkcijos direktorius Stasys Gudvalis ir bendrovės Inchcape Shipping Services padalinio Turkijoje generalinis direktorius Kadir Kaya pasirašė tarpusavio supratimo memorandumą.

Šalys sutarė bendradarbiauti didinant krovinių srautų apimtis tarp Turkijos ir Lietuvos bei Baltijos jūros regiono ir Artimųjų Rytų, taip pat skatinti vežti krovinius konteineriniu traukiniu „Vikingas". Planuojama kurti bendrus paslaugų ir reklaminius paketus, skirtus „Vikingo" projektui.

Tikimasi, kad bendradarbiavimas su esamais ir naujais partneriais bei klientais Turkijoje ir Skandinavijos šalyse jau artimoje ateityje duos rezultatų – reguliarų krovinių srautą. Bandomasis konteineris su buitine technika iš Turkijos į Lietuvą buvo atgabentas dar šių metų vasario 15 dieną. Atstumas tarp dviejų valstybių įveiktas kiek greičiau nei per 4 paras.

Inchcape Shipping Services turi 300 biurų 67-iose šalyse, juose dirba beveik 4000 darbuotojų. Bendrovė pasaulinei jūrų pramonei teikia krovinių gabenimo, tiekimo, logistikos sprendimus. Praėjusiais metais ji pervežė beveik 730 tūkst. konteinerių vienetų (TEU), dirbo su daugiau nei 2500 klientų.

Updated on 2015-04-16