Archive

Gegužės 27–29 dienomis AB ‚Lietuvos geležinkeliai" delegacija, vadovaujama generalinio direktoriaus pavaduotojo Alberto Šimėno, dalyvavo Seule (Pietų Korėja) vykusiame Tarptautinės geležinkelių bendradarbiavimo organizacijos OSŽD aukščiausių vadovų susitikime ir Krovinių vežimo konferencijoje.

Renginiuose, kuriuos organizavo Nacionalinė Korėjos Respublikos geležinkelių bendrovė – Korėjos geležinkelių korporacija (KORAIL) – geležinkelių įmonių vadovai ir krovinių vežimo specialistai nagrinėjo krovinių vežimo rinkos situaciją, vežimų perspektyvas Europos – Azijos kryptimis, konteinerinių pervežimų vystymo galimybes, tarifų ir rinkodaros politiką, infrastruktūros, valdymo bei kitus aktualius klausimus.

„Geležinkelių administracijoms Europoje ir Azijoje būtina pasirinkti ir taikyti krovinių vežimo veiklą gerinančias vystymosi kryptis – kelti paslaugų kokybę, maksimaliai trumpinti pristatymo laiką ir užtikrinti krovinio saugumą. Tarptautinis visų vežimo procedūrų suderinimas, kuomet veikla yra vykdoma skirtingose teisinėse sistemose, yra labai svarbus. Taip pat svarbu tinkamai nustatyti ir taikyti konkurencingus tarifus, sienų kirtimo procedūras", – sakė A. Šimėnas.

„Lietuvos geležinkelių" delegacija Seule pristatė pagrindines Lietuvos transporto ir logistikos vystymo kryptis bei turimus transporto ir logistikos infrastruktūros privalumus vystant pervežimus tarp Europos ir Azijos.

Updated on 2015-05-29