SUTIKIMAS DĖL KANDIDATO Į DARBO VIETĄ

ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMO ATEITIES ATRANKOMS

 

Kandidatuodami į laisvą darbo vietą AB „Lietuvos geležinkeliai" (toliau – LTG) pateikėte savo gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką ir (arba) kitus kandidatuoti reikalingus duomenis. Jei šį kartą nebūsite pakviestas (-a) dirbti LTG, Jums sutikus, norėtume saugoti Jūsų kandidatavimo dokumentus ir juose pateiktus asmens duomenis, kad jie būtų įvertinti per kitas atrankas, kai ieškosime panašios kvalifikacijos darbuotojo.

Jei sutiksite, LTG tvarkys Jūsų kandidatavimo dokumentuose pateiktus asmens duomenis, susijusius su kvalifikacija, gebėjimais ir profesiniais įgūdžiais, taip pat kontaktinius duomenis, kurie reikalingi, kad galėtume su Jumis susisiekti.

Pateiktus duomenis pirmiau nurodytu tikslu saugosime 3 (trejus) metus nuo šio sutikimo davimo dienos, nebent Jūs pareikalausite juos panaikinti anksčiau.

Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti tretiesiems asmenims, kurie laikydamiesi LTG nurodymų teikia mums su kandidatų atranka, jų vertinimu ir vidaus administravimu susijusias paslaugas (pvz., personalo atrankos, informacinių technologijų ir kt.).

Daugiau informacijos apie Jūsų, kaip kandidato, duomenų tvarkymą ir Jūsų teises pagal ES Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą, galite rasti LTG kandidatų privatumo pranešimą.

Primename, kad Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, pranešdamas apie tai LTG duomenų apsaugos pareigūnui el. paštu [email protected]. Jei taip nuspręsite, tai neturės įtakos iki atšaukiant sutikimą atlikto Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisėtumui.