Aukcionai

« Atgal

UAB "Gelsauga" kilnojamo turto aukcionas.

Paskelbimo data ir laikas: 2020-08-04 10:44
Skelbimo pavadinimas: UAB "Gelsauga" turto aukcionas.
Skelbimo tekstas:

Aukciono būdu parduodamas UAB "Gelsauga" veikloje nebereikalingas tutas (automobilis, stelažai, metalinės spintelės, nauji darbo drabužiai ir avalynė bei kt.).  

  • Parduodamo turto sąrašą rasite prikabintame faile pavadinimu "Turto sąrašas"

Turtas parduodamas aukcione, kuris vyks šiomis sąlygomis:

  1. Minimalus kainos didinimo intervalas - 1 Eur (išskyrus pirmąją poziciją, kuriai minimalus kainos didinimo intervalas – 50 Eur.)
  2. Aukciono dalyvių registravimo tvarka: Registracija į aukcioną vyksta adresu Prūsų g. 1, Vilnius, pateikus savo asmens dokumentą Komisijos pirmininkui ne vėliau kaip likus 15 minučių iki aukciono pradžios (atitinkamu terminu el. paštu [email protected] gali būti pateikiami ir pasiūlymai raštu). Dalyvavimas aukcione nemokamas.
  3. Aukciono vieta yra  Prūsų g. 1, Vilnius, data 2020 m. rugpjūčio 18 d., pradžia 9.00 val.
  4. Informaciją apie parduodamą turtą teikia Komisijos pirmininkas Darius Sabonis, tel. 8 60416088, el. p. [email protected], arba buhalterė Teresa Kakovka, tel. 8 687 85949, el. p. [email protected]. Parduodamą turtą apžiūrėti ir išbandyti galima Prūsų g. 1, Vilnius kiekvieną darbo dieną nuo 8:00 iki 16:00 val. (pietų pertrauka 11:00-11:45). Būtina dėl apžiūros susitarti iš anksto.
  5. Už aukcione nupirktas prekes atsiskaitoma per 5 kalendorines dienas nuo aukciono pabaigos.
  6. Aukciono dalyviui siūlant atitinkamą kainą už parduodamą turtą aukcione, laikoma, kad jis yra pilnai susipažinęs su parduodamo turto technine būkle ir jokių pretenzijų dėl to neturi.
  7. Nupirktą turtą pirkėjas(-ai) privalo pasiimti savo lėšomis ne vėliau kaip per 15 kalendorinių dienų nuo aukciono. Nepasiėmus minėtu terminu dėl pirkėjo kaltės, pardavėjas turi teisę taikyti 5 Eur baudą už kiekvieną pradelstą kalendorinę dieną (skaičiuojama už kiekvieną turtinį vienetą).
Susiję dokumentai:
 Turto sąrašas