« Atgal

STT ir „Lietuvos geležinkeliai“ bendradarbiaus korupcijos prevencijos srityje

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir AB „Lietuvos geležinkeliai" pasirašė sutartį, kuria įsipareigojo bendradarbiauti korupcijos ir kitų su ja susijusių nusikalstamų veikų prevencijos, atskleidimo ir tyrimo srityse.

Pasirašyta sutartimi AB „Lietuvos geležinkeliai" ne tik pasižadėjo siekti nulinės tolerancijos korupcijai, bet ir nedelsiant pranešti STT apie gautus duomenis dėl galimų korupcijos apraiškų, o taip pat skatinti skaidrumą visose savo veiklos srityse. Savo ruožtu STT įsipareigojo bendradarbiauti teikiant metodinę pagalbą antikorupcinio švietimo ir prevencijos srityse bei konsultuojant.

 „Visuomet vertiname iniciatyvumą ir realų dėmesį korupcijos prevencijai. Tik sulaukę viešojo sektoriaus, įstaigų ar įmonių vadovų, kiekvieno mūsų įsitraukimo, galime tikėtis korupcijai atsparios aplinkos šalyje. Džiaugiuosi, kad vis dažniau įmonių skaidrumas ir atsakingai vykdoma antikorupcinė politika yra vertinama, kaip būtina geros reputacijos dalis", – sako STT direktorius Žydrūnas Bartkus.

„Džiaugiuosi mūsų partneryste su STT ir galimybe pasinaudoti jų specialistų sukaupta patirtimi valdant korupcines rizikas. Pastaraisiais metais LTG grupėje vykdėme daugybę pokyčių, bet pagrindinis pokytis kuriuo labai didžiuojuosi – mūsų komandos mentaliteto pasikeitimas. Esame šiuolaikiška komanda, pasiruošusi naujiems iššūkiams ir kiekviename žingsnyje įsipareigojame eiti visiško korupcijos netoleravimo keliu. Vykdome didžiulius projektus, kuriems skaidri aplinka nėra pasirinkimas, tai – yra būtinybė", – sako „Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Abipusę bendradarbiavimo sutartį gegužės 25 d. pasirašė STT direktorius Žydrūnas Bartkus ir AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

 

Atnaujinta 2021-05-25