« Atgal

Kelionių traukiniais skambesys: LRT OPUS sukūrė unikalų grojaraštį keliautojams

Bendrovė „LTG Link", atsakinga už keliones traukiniais Lietuvoje ir užsienyje, ir radijo stotis LRT OPUS vasaros išvykų sezonui apjungė jėgas. Jau nuo šiandien keliautojai gali mėgautis unikaliu, muzikinių atradimų kupinu grojaraščiu, kuriame kelioninę nuotaiką kuria tokie atlikėjai ir grupės, kaip Monikaze, „Deeper Upper" ar Ego Ella May.

„Šį rudenį startavo mūsų projektas „Kaip skamba Lietuva kelionėse?", kuriame dalijomės mėgstamiausiomis pačių keliautojų atsiųstomis dainomis. Vasarai – naujas muzikinis gurkšnis. Bendradarbiaudami su LRT OPUS, „Spotify" paskyrą praturtinome nauju grojaraščius – „Kelionės su LRT OPUS". Kelionės traukiniais ir muzika dažnam yra neatsiejamos, tad jų metu dovanosime ir naujų muzikinių atradimų", – pasakoja „LTG Link" vadovas Linas Baužys.

Pasak LRT OPUS vadovės Evelinos Kazakevičiūtės, grojaraštis sudarytas kuriant kelioninę nuotaiką – šiek tiek nostalgijos, šiek tiek – pakylėtų ritmų, kai tavasis tikslas – jau visai netoli.

„Ši muzika labiausiai atspindi vasaros nuotaikas. Neleisime, kad mūsų klausytojas, važiuodamas iš taško A į tašką B, imtų liūdėti. Tai bus muzikinė paletė iš stilių, kurie dominuoja mūsų eteryje", – sako E. Kazakevičiūtė.

Grojaraštyje rasite radijo stotyje LRT OPUS dažniausiai skambančių žanrų – elektroninės ir roko muzikos. „Tačiau tikri gurmanai ir žinovai išgirs ir džiazo, soulo ar ritmenbliuzo atgarsių", – priduria LRT OPUS muzikos redaktorius Darius Užkuraitis. Jis taip pat atkreipia dėmesį, kad grojaraštyje nugulė naujausi radijo stotį pasiekę kūriniai, jau spėję sulaukti klausytojų dėmesio bei gerų atsiliepimų. „Smagu, kad kartu su žinomomis užsienio grupėmis bei atlikėjais kaip lygūs su lygiais konkuruoja ir Lietuvos muzikantai", – pastebi D. Užkuraitis.

Melomanai, kurie į išvyką nesileidžia be ausinukų, šį grojaraštį atras „LTG Link" „Spotify" paskyroje – pavadinimu „Kelionės su LRT OPUS".

Atnaujinta 2021-06-04