« Atgal

AB „Lietuvos geležinkeliai“ Keleivių vežimo direkcija skelbia viešą aukcioną, kuriame bus parduodamos vagonų nelikvidžios atsarginės dalys, agregatai, demontuoti iš nurašytų vagonų, ir darbo drabužiai

Paskelbimo data ir laikas: 2014-07-29 00:25
Skelbimo pavadinimas: AB „Lietuvos geležinkeliai" Keleivių vežimo direkcija skelbia viešą aukcioną, kuriame bus parduodamos vagonų nelikvidžios atsarginės dalys, agregatai, demontuoti iš nurašytų vagonų, ir darbo drabužiai
Skelbimo tekstas:

AB „Lietuvos geležinkeliai" Keleivių vežimo direkcija skelbia viešą aukcioną, kuriame bus parduodamos vagonų nelikvidžios atsarginės dalys (droseliai, guoliai, kumšteliniai skridiniai,  relės, poveržlės, velenėliai, stūmokliai, spyruoklės ir kt.), agregatai, demontuoti iš nurašytų vagonų (kompresoriai, fazių skirstytuvai, elektros varikliai ir kt.), ir darbo drabužiai (vasariniai ir žieminiai kostiumai).

        Informacija apie aukcioną patalpinta interneto svetainėje http://www.litrail.lt.

        Aukcionas įvyks 2014-08-12 9 val. Pelesos gatvė 10, Vilnius, Keleivių vežimo direkcijos administraciniame pastate, 222 kabinete.

        Atsakingas asmuo Rimas Jesevičius, tel.(85) 269-26-51, faksas (85) 269-25-96, Pelesos gatvė 10, Vilnius.

        Vagonų nelikvidžias atsargines dalis ir agregatus, demontuotus iš nurašytų vagonų, galima apžiūrėti š.m. rugpjūčio mėn. 1-11 darbo dienomis Elektrinių traukinių depe (Pramonės gatvė 78, Vilnius) (kreiptis į Oleg Strach, tel. (85) 269-39-24), darbo drabužius tuo pačiu laiku Keleivinių vagonų depe (Iešmininkų gatvė 17A,Vilnius) (kreiptis į Agnę Kulienę, tel. (85)  269-24-34).

       Depų darbo laikas nuo 7 iki 16 val., penktadienį iki 14.45 val.

       Parduodamų materialinių vertybių minimalus kainų didinimo intervalas 5% nuo jų pradinių pardavimo kainų (galima mažiausia pardavimo kaina: pradinė pardavimo kaina + 5% intervalas nuo šios kainos).

       Už aukcione nupirktas prekes atsiskaitoma iš karto arba per tris darbo dienas po aukciono pabaigos, sumokant į kasą arba pavedimu į nurodytą sąskaitą.

       Aukciono dalyviai ir žiūrovai aukcione dalyvaus nemokamai.

Susiję dokumentai:
 Atsarginių dalių pardavimo lentelė
 Demontuotų agregatų pradavimo lentelė
 Darbo drabužių pardavimo lentelė