« Atgal

„LTG Link“ vasario rezultatai: didesnio augimo tikimasi atlaisvinus keliones

„LTG Link", keleivių vežimo geležinkeliu bendrovė, skaičiuoja, kad vasarį dėl pandemijos ir judėjimo tarp savivaldybių ribojimo keleivių srautas buvo 58,9 proc. mažesnis nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Visgi bendrovė užtikrina būtinąsias keliones: į darbą, pas gydytojus ar kitais neatidėliotinais atvejais. Tai – dar pirmosios bangos pradžioje duotas pažadas keleiviams. Todėl, nors dalis reisų ir yra optimizuoti, galimybė iš taško A nuvykti į tašką B išlaikoma per abu karantinus.

Lyginant su šventiniu Kalėdų laikotarpiu, kai keleivių srautas buvo kritęs daugiau kaip 80 proc., sausio ir vasario mėnesiais matomas kiek didesnis keliaujančiųjų kiekis. Šie pokyčiai susiję su šalyje atsirandančiais atlaisvinimais, pavyzdžiui, leista keliauti tarp „žiedinių" savivaldybių, kaip Šiauliai–Šiaulių rajonas. Visgi judėjimo ribojimai kitais atvejais – tebetaikomi, todėl didesnis srauto augimas numatomas keliones atlaisvinus tarp visų ar bent daugumos savivaldybių.

Bendrovė primena, kad traukiniuose ir stotyse galioja sustiprinto saugumo priemonės: tarp keleivių išlaikomas atstumas, tiek jie, tiek aptarnaujantis personalas dėvi asmens apsaugos priemones; įlipant ir išlipant iš traukinio keleiviai raginami dezinfekuoti rankas – prie kiekvienų durų įrengti dezinfekcinio skysčio, skirto rankoms, dozatoriai.

„LTG Link" primena, kad apie visus pokyčius keleiviai informuojami internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt, „LTG Link" feisbuko paskyroje ir informacijos centro telefonu +370 700 55 111.

Atnaujinta 2021-03-15