« Atgal

„LTG Link“ sausio rezultatai: būtinosios kelionės užtikrinamos

Keleivių vežimo geležinkeliu bendrovės „LTG Link" preliminariais duomenimis, sausį dėl pandemijos ir judėjimo tarp savivaldybių suvaržymo keleivių srautas buvo 46,2 proc. mažesnis nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Atsižvelgiant į pirmosios bangos patirtį, šis sumažėjimas suprantamas – žmonės elgiasi sąmoningai: kelionės atidedamos, keliaujama tada, kai tai yra būtina ir leidžiama pagal esamas išimtis.

Lyginant su šventiniu Kalėdų laikotarpiu, kai keleivių srautas buvo kritęs daugiau kaip 80 proc., matomas nuosaikus srauto grįžimas. Tai susiję su šalyje atsirandančiais atlaisvinimais, pavyzdžiui, leidžiama sudaryti socialinius burbulus – jei asmenys gyvena vieni arba tik su nepilnamečiais vaikais.

Bendrovė primena, kad judėti tarp savivaldybių galima šiais atvejais:

  1. Vykstant į darbo vietą.
  2. Dėl medicininių paslaugų.
  3. Dėl artimųjų netekties.
  4. Kitoje savivaldybėje turint nuosavybės teise priklausančio turto.
  5. Sudarant socialinį burbulą (jei asmenys gyvena vieni).

Prieš leidžiantis į kelionę svarbu nepamiršti jos būtinybę pagrindžiančių dokumentų, taip pat – apsauginės veido kaukės. Traukiniuose ir stotyse galioja sustiprinto saugumo priemonės: tarp keleivių išlaikomas atstumas, tiek jie, tiek aptarnaujantis personalas dėvi asmens apsaugos priemones; įlipant ir išlipant iš traukinio keleiviai raginami dezinfekuoti rankas – prie kiekvienų durų įrengti dezinfekcinio skysčio, skirto rankoms, dozatoriai.

Būtinasis tarpmiestinis susiekimas ir šiuo metu užtikrinamas – maršrutai išlaikomi, sumažintas tik traukinių reisų skaičius juose. „LTG Link" kasdien stebi keleivių srautą – jam reikšmingai padidėjus, bendrovė, kaip ir slūgstant pirmajai bangai, vykdys nuoseklų sustabdytų reisų grąžinimą. Apie tai visuomenę informuosime žiniasklaidoje, „LTG Link" socialiniuose tinkluose ir internetinėje svetainėje https://traukiniobilietas.lt/

Atnaujinta 2021-02-11