« Atgal

„LTG Link“ įsigijo lokomotyvų traukos paslaugą

Bendrovė „LTG Link", atsakinga už keliones traukiniais Lietuvoje ir užsienyje, efektyvina veiklą – įmonė įsigijo lokomotyvų traukos paslaugą, kuria naudosis tranzitiniuose maršrutuose, o taip pat keleivinių vagonų traukiniuose, kursuojančiuose maršrutu Vilnius–Klaipėda.

„Sprendimą pirkti lokomotyvų traukos paslaugą priėmėme remdamiesi efektyvumo, ekonominio naudingumo kriterijais. Būtume turėję arba nuodugniai remontuoti pačių turimą senų lokomotyvų parką, arba įsigyti traukos paslaugą. Lokomotyvų remontas – ir brangesnis, ir sudėtingesnis: dėl reikiamų dalių pirkimo, tiekėjų iš Rytų problematikos", – teigia „LTG Link" vadovas Linas Baužys.

Lokomotyvų traukos paslaugą „LTG Link" viešųjų pirkimų būdu įsigijo iš bendrovės „LTG Cargo". Paslauga bus vykdoma „Siemens" lokomotyvais: pastarieji yra draugiškesni gamtai, tylesni ir modernesni nei esamieji. „LTG Cargo" mašinistai prieš keliones taip pat pagilins keleivių vežimo kompetencijas: maršrutus jie pirmiausiai važiuos su instruktoriumi, kuris paaiškins niuansus dėl sustojimų ir kitų svarbių veiklos aspektų, ir tik po to leisis į išvykas su keleiviais.

Atnaujinta 2021-07-05