« Atgal

„LTG Link“ atnaujina keliones traukiniais į Lenkiją

„Lietuvos geležinkelių" grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link" atnaujina traukinių reisus į Lenkiją.

Traukiniai maršrutu Kaunas–Balstogė–Kaunas vėl kursuos nuo liepos 31 d. Bilietų prekyba į Balstogę pradedama nuo liepos 15 d., o tvarkaraščiai bus tokie pat, kaip iki karantino: traukinys į Balstogę iš Kauno vyks šeštadieniais ir sekmadieniais, 9 val. 58 min. ir 17 val. 30 min., ir pirmadieniais – 9 val. 58 min.

Peržiūrėti tarptautinių maršrutų tvarkaraščius ir įsigyti bilietus į Balstogę keleiviai gali internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt. Šiais tarptautiniais traukiniais galima patogiai vežtis dviračius, o taip pat – keliauti su augintiniais.

Tarptautiniai traukinių reisai buvo sustabdyti kovo 16 d. šalyje įvedus karantiną ir uždarius valstybės sienas. Karantino piko metu beveik per pusę optimizuoti ir vietiniai traukinių reisai. Pasak  „LTG Link" vadovo Lino Baužio, situacijai šalyje gerėjant, pirmiausiai pradėti grąžinti vietiniai traukiniai, o karantinui pasibaigus – imta svarstyti ir dėl tarptautinių traukinių grąžinimo.

„Traukinių reisų į Lenkiją atstatymas – kompleksinis klausimas. Prieš priimdami sprendimą kurį laiką stebėjome koronaviruso situaciją, keleivių srautus šalies viduje, jų poreikius dėl kelionių traukiniais į užsienį. Matydami augantį poreikį, susisiekėme su kolegomis iš Lenkijos. Suradus bendrą sprendimą ir pasitvirtinus reisų grąžinimo datas, pradžiuginti galime ir savo keleivius – reisai į Lenkiją grįžta", – pasakoja „LTG Link" vadovas.

L. Baužys atkreipia keleivių dėmesį, kad prieš vykstant į užsienį pravartu pasidomėti vietinėmis taisyklėmis – dėl kaukių dėvėjimo, atstumų laikymosi ir kitomis. Įprastai jos pateikiamos šalies vyriausybės internetinėje svetainėse, Lenkijos taisykles rasite šiame puslapyje.

Traukinių reisai maršrutu Vilnius–Minskas–Vilnius lieka sustabdyti dėl epidemiologinės situacijos Baltarusijoje. Informacija dėl maršruto Vilnius–Daugpilis–Vilnius bus paskelbta artimiausiu metu.

Atnaujinta 2020-07-15